Вхід Реєстрація Помошь
Високий Вал
Паспорт

Увага, якщо Ви зараз перебуваєте всередині іншої поштової скриньки newvv.net, для успішної
реєстрації просимо Вас завершити роботу зі скринькою, натиснувши "Закінчити роботу" у правому верхньому куті монітора.

Ваш логін має бути довжиною від 3 до 30 символів, складатися з латинських літер, цифр, знаків підкреслення ("_"), крапки (".") або мінус ("-"). Ім'я не може починатися із символів мінус ("-"), крапка (".") або знака підкреслення ("_").
Ваш логін *
E-mail Додатковий E-mail допоможе вам відновити пароль у випадку його втрати. У іншому випадку відновлення пароля є неможливим
Мінімальна довжина пароля - 6 символів. Пароль не повинен містити кириличних символів. Не вибирайте занадто простий пароль, його можуть легко підібрати й скористатися Вашою поштовою скринькою.
Пароль *
Перевірка пароля *
Ім'я *
Прізвище *
День народження *
Стать *
Країна *
Область *
Місто *
Мова інтерфейсу
Контрольне запитання * Відповідь на контрольне запитання полегшує відновлення Вашого пароля
Відповідь *
Якщо ви не бачите картинки з кодом підтвердження, це означає, що у вашому браузері відключена підтримка графіки. Увімкніть її, перевантажте сторінку і заповніть форму реєстрації знову
Код підтвердження
Код підтвердження
Повторіть код
Поради до реєстрації
  • Реєстрація на «Високому Валі» дозволяє отримати єдиний логін і пароль для всіх сервісів сайту. Надалі Вам буде не потрібно заповнювати додаткові поля, щоб залишати свої коментарі під публікаціями сайту. Логін і пароль, отримані під час реєстрації, Ви можете використовувати для керування своїми оголошеннями, блогами та повідомленнями на форумі. Зареєструвавши скриньку   newvv.net, Ви отримуєте необмежену поштову скриньку без спаму і вірусів, з багатьма перевагами, можливостями пошуку і чатом безпосередньо у поштовій консолі.
  • Вибираючи собі пароль, не використовуйте дату свого народження або своє ім'я, тому що це найпростіший спосіб для зловмисника одержати доступ до Вашої скриньки.
  • Заповнюйте правильно всі поля, особливо дату народження, країну проживання і секретне запитання. Ці дані допоможуть Вам відновити доступ до скриньки, якщо Ви випадково забудете свій пароль.
  • Після закінчення роботи з поштою не забудьте натиснути на "вихід". Це необхідно зробити для завершення сесії, якою може скористатися зловмисник, якщо зможе її перехопити.
  • Щоб не одержувати багато непотрібної кореспонденції (СПАМ), не залишайте свою e-mail адресу на різних сайтах. Ці сайти можуть скануватися спамерами і Ваша адреса потім потрапить у бази даних, за якими розсилається СПАМ. Відписатися від нього практично неможливо.
  • На нашому порталі поле e-mail захищене від такого сканування, тому в ньому можна вказувати свою адресу.

Пошта Знайомства Оголошення Блоги Новини Афіша Радіо Форум

AD © 2001 - 2024 "Високий Вал"
Про проект
Зворотний зв'язок

inexweb